Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast ul. Przemysłowa 46A lok. 51Poznań 61-541 — tel./fax: 61 8 255 355 — kom: 668 935 147

Prywatny detektyw w Poznaniu – cennik usług

Podejrzewasz, że Twój partner nie do końca jest Ci wierny? A może potrzebujesz odnaleźć zaginioną osobę lub sprawdzić wiarygodność opiekunki do swojego dziecka? W tych oraz wielu innych życiowych sytuacjach, pomoże Ci skuteczny detektyw z agencji Sławomir Ast w Poznaniu, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości usług detektywistycznych.

Nasza oferta obejmuje nie tylko sporządzenie dokładnego planu działania. Klientom, którzy zdecydują się na współpracę z naszym biurem zapewniamy atrakcyjny cennik, opracowanie raportu końcowego oraz dostarczenie wszelkich niezbędnych materiałów dowodowych (filmowych i fotograficznych).

Na każdym etapie działań prywatny detektyw gwarantuje pełną dyskrecję. Prezentowany przez nas cennik obejmuje zarówno mniej, jak i bardziej popularne usługi, które świadczymy nie tylko na terenie miasta Poznań, ale na obszarze całego kraju. Podejmujemy się zadań powierzanych nam nie tylko przez osoby prywatne, ale również przez firmy, instytucje i placówki dyplomatyczne.
Prywatni detektywi z naszej agencji detektywistycznej są w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym sprawom. Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych zleceń z zakresu wykrywania podsłuchów, śledztw gospodarczych, poszukiwania i ustalania majątku, a także odnajdywania osób zaginionych.

Jako profesjonalne biuro detektywistyczne, indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, zapewniając kompleksowe usługi na wysokim poziomie, które są wyceniane oddzielnie przez naszą agencję na podstawie wcześniej ustalonego cennika oraz danych dotyczących konkretnego przypadku.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

SŁAWOMIR AST - Prywatny detektyw

ul. Przemysłowa 46A lok. 51

61-541 POZNAŃ

tel./fax: 61 8 255 355

kom: 668 935 147