Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast ul. Przemysłowa 46A lok. 51Poznań 61-541 — tel./fax: 61 8 255 355 — kom: 668 935 147

Prywatny detektyw w Poznaniu

Sławomir Ast to doświadczony i niezwykle skuteczny prywatny detektyw, który podczas długoletniej pracy w Centralnym Biurze Śledczym Komendy Głównej Policji wykazał ogromną efektywność w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej. Zdobyte kwalifikacje oraz dorobek zawodowy przyczyniły się do realizacji idei założenia profesjonalnej agencji detektywistycznej z siedzibą zlokalizowaną w atrakcyjnym miejscu na terenie miasta Poznań.

Prywatny detektyw Sławomir Ast współdziała z kancelariami prawnymi i Policją. Grono współpracowników tworzą także rzetelni i skuteczni detektywi. Poznań, Bydgoszcz czy Gniezno to tylko jedne z wielu miast, na terenie których świadczone są usługi biura. Jako sprawdzone i doświadczone biuro detektywistyczne, prowadzimy działalność na terytorium całego kraju.

Indywidualne predyspozycje, intuicja, przygotowanie zawodowe, wysokie kompetencje oraz zaangażowanie w pracę naszych prywatnych detektywów to jedynie część czynników stanowiących o sukcesie i skuteczności działań biura detektywistycznego Sławomira Asta. Każdy współpracujący z naszą agencją dobry detektyw dysponuje również nowoczesnymi zdobyczami techniki, które maksymalizują efektywność świadczonych usług.

Sławomir Ast – prywatny detektyw. Poznań, ul. Przemysłowa 46A lok. 51, tel. 668 935 147.

Główne obszary działalności biura obejmują rozwiązywanie spraw cywilnych, wywiad gospodarczy oraz specjalistyczne doradztwo wykwalifikowanych detektywów. Szczegółowy profil działalności znajduje się w panelu Oferta.

Klienci decydujący się na skorzystanie z usług agencji detektywistycznej, mogą być pewni naszego profesjonalizmu, należytej staranności i rozwagi w działaniu, szybkiego i stanowczego reagowania oraz całkowitej dyskrecji. Założyciel biura, jak również jego współpracownicy, dobrzy detektywi z miasta Poznan, to osoby godne zaufania – zdobyliśmy uznanie szerokiego grona zleceniodawców.

Jako ceniona na rynku agencja detektywistyczna, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając nie tylko wysokiej jakości kompleksowe usługi, ale także przystępny cennik.

Jeżeli poszukujecie Państwo biura detektywistycznego, które działa rzetelnie oraz w pełni dyskretnie, a dodatkowo może poszczycić się atrakcyjnym cennikiem, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Powierzoną sprawą zajmie się doświadczony i kompetentny detektyw. Poznań, Warszawa, Toruń, Szczecin lub dowolna miejscowość w kraju – działamy na terenie całej Polski.

W przypadku zainteresowania ofertą biura prosimy o kontakt.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

SŁAWOMIR AST - Prywatny detektyw

ul. Przemysłowa 46A lok. 51

61-541 POZNAŃ

tel./fax: 61 8 255 355

kom: 668 935 147