Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast ul. Przemysłowa 46A lok. 51Poznań 61-541 — tel./fax: 61 8 255 355 — kom: 668 935 147

Prywatny detektyw w Poznaniu

Co wyróżnia dobrego detektywa spośród grona wielu śledczych, pracujących w agencjach? Doświadczenie i skuteczność. A także empatia i umiejętność wczucia się w położenie drugiej osoby. Agencja detektywistyczna jest miejscem, w którym klienci szukają pomocy w najtrudniejszych sytuacjach życiowych. Dobry prywatny detektyw potrafi nie tylko zjednać sobie ludzi, ale też umieć wczuć się w sytuację klienta i rozwiązywać jego problemy w sposób skuteczny i delikatny zarazem.

Właściciel Biura Detektywistycznego Sławomir Ast to doświadczony śledczy, który przez wiele lat odnosił sukcesy jako pracownik Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji. Dziś kieruje jedną z najbardziej znanych agencji detektywistycznych w Poznaniu, świadcząc usługi zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla firm.

Prywatny detektyw Poznań

Czym zajmuje się agencja detektywistyczna?

Biuro Sławomira Asta prowadzi swoją działalność na terenie całego kraju. Główną siedzibą agencji jest Poznań, jednak ogromne doświadczenie i stała współpraca ze wszystkimi służbami w kraju pozwala naszym detektywom działać z każdego miejsca w Polsce.

Zadania pracowników agencji detektywistycznej to nie tylko szukanie dowodów na zdradę małżeńską, ale również szeroko zakrojona pomoc gospodarcza oraz współpraca z policją w zakresie poszukiwania osób zaginionych. Doskonale wyszkoleni detektywi naszej agencji wykazują się ogromną intuicją w rozwiązywaniu najtrudniejszych nawet zagadek. Mając do dyspozycji najlepszy sprzęt i nowe technologie są w stanie pomóc klientom w bardzo delikatnych sprawach, dostarczając niepozostawiające wątpliwości dowody w postaci zdjęć i nagrań.

Jeśli chcą Państwo sprawdzić lojalność członków swojej rodziny czy współpracowników, szukają zaginionych krewnych, chcą przeprowadzić wywiad gospodarczy lub potwierdzić sytuację finansową swojego kontrahenta, zachęcamy do kontaktu z naszą agencją. W szybki i rzetelny sposób przedstawimy Państwu efekty naszej pracy i doradzimy w kolejnych krokach. Jesteśmy też pewni, że cennik naszych usług mile Państwa zaskoczy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że problemy naszych klientów są często bardzo delikatnej natury i w wielu sytuacjach należy postępować wyjątkowo ostrożnie i z wyczuciem. Nasi detektywi przeszli szereg szkoleń, przygotowujących ich do pracy w najtrudniejszych warunkach. Zapewniamy pełną dyskrecję i najwyższy standard usług.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami współpracy z naszą agencją detektywistyczną, zachęcamy do kontaktu. Podczas spotkania w naszym biurze w Poznaniu przedstawimy Państwu szczegółową ofertę.

Prywatny detektyw w Poznaniu

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

SŁAWOMIR AST - Prywatny detektyw

ul. Przemysłowa 46A lok. 51

61-541 POZNAŃ

tel./fax: 61 8 255 355

kom: 668 935 147