Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast ul. Przemysłowa 46A lok. 51Poznań 61-541 — tel./fax: 61 8 255 355 — kom: 668 935 147

Dowody w sprawach rozwodowych

Oferując usługi z zakresu spraw cywilnych, Biuro Detektywistyczne Sławomira Asta specjalizuje się m.in. w gromadzeniu dowodów rozwodowych, poświadczających niewierność partnera. Zdrada małżeńska to niewątpliwie jeden z najczęstszych powodów podjęcia decyzji o rozwodzie. Sam rozwód jest delikatnym tematem prawno-obyczajowym, który wymaga od detektywa pełnej dyskrecji i dojrzałości osobistej w trakcie realizowanych czynności mających na celu uzyskanie materiałów będących dowodem zdrady jednego z małżonków.

Aby udowodnić zdradę małżeńską, należy sięgnąć po odpowiednie środki oraz poświecić czas na ich gromadzenie. Zbieranie dowodów na własną rękę jest nierzadko czasochłonne, a w wielu przypadkach wręcz niemożliwe. Małżonkowie, którzy dopuszczają się zdrady często z sukcesem ukrywają wszelkie dowody swojej niewierności. Dlatego też warto zasięgnąć pomocy w Biurze Detektywistycznym, które całkowicie dyskretnie oraz umiejętnie przeprowadzi odpowiednie śledztwo.

Zdrady małżeńskie – zakres czynności detektywistycznych

Wnosząc pozew o rozwód z orzeczeniem winy, należy pamiętać o konieczności jej udowodnienia. Zebrane dowody powinny być solidne. Tylko rzeczowe materiały stanowią konkretny dowód w sprawie. Dlatego też prowadzimy szereg działań, których celem jest kompleksowe zgromadzenie dowodów potwierdzających zdradę małżeńską. Należą do nich:

  • obserwacja partnera,
  • ustalenie czy przebywa on w nieformalnym związku,
  • dotarcie do potencjalnych świadków zdrady,
  • zdobycie informacji dotyczących kochanka bądź też kochanki (adres pobytu, pracy itp.).

Pozyskane materiały porządkujemy oraz przedstawiamy Klientowi. Prowadząc działania, których celem jest udowodnienie winy małżonka działamy maksymalnie dyskretnie. Zapewniamy najwyższą jakość usług. W swojej profesji wykorzystujemy nowoczesne urządzenia technologiczne, które pozwalają nam wykonać niezbędne zdjęcia oraz nagrać materiały audio i video. Wszelkie ustalenia prawne i administracyjne są dokonywane przez zespół działający z poszanowaniem godności osobistej Klienta.

W ramach oferowanych przez nas usług detektywistycznych związanych ze zdradą małżeńską zajmujemy się również obserwacją wskazanych osób, ujawnianiem majątku konkretnej osoby, potwierdzaniem kontaktów osobistych, a także uzyskiwaniem informacji dotyczących miejsca zamieszkania i pracy danej osoby.

Dlaczego warto skorzystać z usług Biura Detektywistycznego Sławomira Asta?

Same podejrzenia i przypuszczenia nie wystarczą, aby wygrać sprawę rozwodową. Zdrada małżeńska nie zawsze jest łatwa do udowodnienia. Zdobycie niezbitych dowodów na niewierność małżonka pozwoli uzyskać pozytywny dla Klienta rezultat zakończenia sprawy w sądzie. W sytuacji, gdy zgromadzone materiały przemawiają o niewinności osoby podejrzanej o zdradę, wówczas przedstawiamy zleceniodawcy taką informację.

Zobowiązani ustawą o usługach detektywistycznych, przed rozpoczęciem zlecenia podpisujemy z Klientem pisemną umowę, w której zapisane są wszelkie realizowane przez nas czynności. Po zebraniu wszelkich dowodów zdrady małżeńskiej, przekazujemy je zleceniodawcy wraz z pisemnym sprawozdaniem z wykonanych czynności. Na życzenie Klienta stawiamy się przed sądem i występujemy w roli świadków.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozbudowanej siatce informatorów możemy reagować szybko i zapewnić wysoką efektywność działań. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy. Decydując się na skorzystanie z oferowanych przez nas usług detektywistycznych, nasi Klienci mogą mieć pewność, że każdą sprawę potraktujemy indywidualnie oraz podejdziemy do niej z rzetelnym przygotowaniem.

Biuro Detektywistyczne Sławomira Asta działa na terenie całej Polski. Aby udowodnić proceder, jakim jest zdrada małżeńska jesteśmy gotowi wyjechać poza Poznań.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W celu ustalenia wstępnych warunków współpracy, prosimy o kontakt telefoniczny bądź też zapraszamy do naszej siedziby w Poznaniu przy ul. Przemysłowej 46A, lok. 51.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

SŁAWOMIR AST - Prywatny detektyw

ul. Przemysłowa 46A lok. 51

61-541 POZNAŃ

tel./fax: 61 8 255 355

kom: 668 935 147