Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast ul. Przemysłowa 46A lok. 51Poznań 61-541 — tel./fax: 61 8 255 355 — kom: 668 935 147

Doskonałe kwalifikacje i doświadczenie

Usługi detektywistyczne – Poznań

Jako profesjonalna agencja posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje do wykonywania rzetelnych czynności detektywistycznych.

Biuro Sławomir AST działa na podstawie wpisu do działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, wydanego przez MSWiA. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami posiadającymi doświadczenie w pracy w Policji i innych tego rodzaju instytucjach.

Założyciel i właściciel biura – Sławomir Ast to profesjonalny detektyw, posiadający gruntowne wykształcenie kierunkowe w zakresie świadczonych usług. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu. Ukończył także Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na specjalności resocjalizacja, co dało mu gruntowny wgląd w mechanizmy zachowań społecznych i pozwala rzetelniej wykonywać czynności detektywistyczne, wymagające znajomości psychologii.

Sławomir Ast jest byłym oficerem Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji i posiada rozległe doświadczenie w sferze zwalczania przestępczości zorganizowanej. Zdobyta w ten sposób kompleksowa wiedza na temat zasad funkcjonowania organizacji przestępczych oraz skutecznych metod śledczych to niewątpliwy atut w ręku prywatnego detektywa. Brał on udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach w zakresie zwalczania przestępczości ekonomicznej. Jest też członkiem Stowarzyszenia Byłych Policjantów Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji.

Te kwalifikacje w połączeniu z intuicją zawodową oraz umiejętnością wykorzystania w pracy nowatorskich rozwiązań technologicznych są gwarancją profesjonalnego przygotowania do realizacji powierzonych nam zleceń i pozwalają agencji Sławomir AST świadczyć usługi detektywistyczne na najwyższym europejskim poziomie.

Poznań to lokalizacja, w której mieści się siedziba biura, niemniej naszą ofertę kierujemy również do mieszkańców miast takich jak Gorzów Wlkp., Piła, Bydgoszcz, Ostrów Wlkp., Inowrocław, Konin, Kalisz, Zielona Góra, Toruń, Włocławek, Leszno, Gniezno oraz na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą usługową.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

SŁAWOMIR AST - Prywatny detektyw

ul. Przemysłowa 46A lok. 51

61-541 POZNAŃ

tel./fax: 61 8 255 355

kom: 668 935 147