Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast ul. Przemysłowa 46A lok. 51Poznań 61-541 — tel./fax: 61 8 255 355 — kom: 668 935 147

Biuro detektywistyczne w Poznaniu

Rzetelny prywatny detektyw – Poznań

Nasze biuro detektywistyczne oferuje swoje profesjonalne usługi od wielu lat. Jego założycielem oraz właścicielem jest Sławomir AST – licencjonowany prywatny detektyw, posiadający wysokie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu czynności detektywistycznych.

Agencja detektywistyczna Sławomir AST działa w bliskiej współpracy z Policją oraz licznymi biurami prawnymi oraz kancelariami adwokackimi. Pozostajemy również w stałym kontakcie z biurami detektywistycznymi oraz innymi licencjonowanymi detektywami w obrębie naszego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu jeszcze większą skuteczność, szerszy zasięg naszych usług oraz kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Nasz zespół stanowią wyłącznie doświadczeni, znakomicie wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie usług detektywistycznych, którzy byli wcześniej zatrudnieni w Policji lub w innych tego typu instytucjach. Stawiamy na rzetelność i zaufanie. Staramy się budować z naszymi klientami długotrwałą współpracę opartą na dyskrecji i profesjonalizmie. Gwarantujemy zachowanie poufności w zakresie wszelkich informacji powierzonych nam w związku ze zleceniem.

Podstawą funkcjonowania naszego biura jest wpis do działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych. Został on wydany przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy szerokie grono zadowolonych Klientów, których uznanie jest dla nas źródłem satysfakcji. Nasza oferta obejmuje miasta takie jak Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Włocławek, Kalisz, Inowrocław, Konin, Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Ostrów, Piła, Grodzisk Wlkp., Leszno, Gniezno i nie tylko. Zapraszamy Klientów z całej Polski.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

SŁAWOMIR AST - Prywatny detektyw

ul. Przemysłowa 46A lok. 51

61-541 POZNAŃ

tel./fax: 61 8 255 355

kom: 668 935 147