Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast ul. Przemysłowa 46A lok. 51Poznań 61-541 — tel./fax: 61 8 255 355 — kom: 668 935 147

Sławomir Ast – doświadczony i kompetentny prywatny detektyw.

Założona przez Sławomira Asta agencja detektywistyczna z siedzibą w mieście Poznań to miejsce, w którym odnajdziecie Państwo pomoc rzetelnych detektywów świadczących kompleksowe usługi z zakresu rozwiązywania spraw cywilnych, a także gospodarczych. Biuro detektywistyczne oferuje także profesjonalne doradztwo specjalistyczne.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jeżeli chodzi o biura detektywistyczne, Poznań obfituje w wiele firm, które specjalizują się tego typu działalnością. Wybór konkretnej agencji nierzadko jest trudną decyzją. Dlatego też prezentujemy Państwu powody, dla których warto podjąć współpracę z profesjonalną agencją detektywistyczną Sławomir Ast.

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast – Poznań, ul. Przemysłowa 46A lok. 51. Poznajcie Państwo nasze atuty, zapraszamy.

  • Wysokie kwalifikacje
    Sławomir Ast, założyciel poznańskiej agencji detektywistycznej ukończył Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu. Studiował także resocjalizację na Wydziale Nauk Społecznych UAM w Poznaniu. Był on oficerem Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji. Pracował tam w sekcji zwalczania przestępczości zorganizowanej. Odbył również wiele szkoleń z zakresu zwalczania przestępczości ekonomicznej, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Jest on członkiem Stowarzyszenia Byłych Policjantów CBŚ. Uzyskana na przestrzeni lat wiedza teoretyczna i praktyczna pozwoliły zdobyć bogate doświadczenie, które w pracy prywatnego detektywa jest elementem koniecznym, aby skutecznie i sprawnie prowadzić działania detektywistyczne. Sławomir Ast współpracuje tylko i wyłącznie z rzetelnymi, uznanymi w branży detektywami, którzy podobnie jak on sam mogą poszczycić się wieloletnią praktyką oraz doskonałym przygotowaniem zawodowym, zdobytym w pracy z renomowanymi agencjami detektywistycznymi w kraju i za granicą.
  • Profesjonalizm
    Bazując na bogatym doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach, biuro detektywistyczne Sławomir Ast z siedzibą na terenie miasta Poznan gwarantuje wysoki poziom usług. Licencjonowani detektywi dysponują zaawansowanym technologicznie, nowoczesnym sprzętem, który warunkuje skuteczność i wysoką efektywność prowadzonych działań. Wyposażeniem biura są m.in. urządzenia pozwalające rejestrować dźwięk oraz obraz, które pozwalają przedstawić Klientom rzeczowo opracowane materiały. Rozbudowana siatka kontaktów naszego biura detektywistycznego umożliwia szybkie pozyskiwanie potrzebnych w śledztwie informacji. Podjęcie współpracy z Klientem poprzedzone jest podpisaniem umowy, w której dokładnie określony zostaje zakres działań. Indywidualne podejście do potrzeb zleceniodawcy oraz zaangażowanie w pracę to kolejne czynniki, dzięki którym możemy zaproponować usługi detektywistyczne o wysokim standardzie. Współdziałanie z kancelariami adwokackimi, biurami prawnymi, Policją, jak również z gronem detektywów z całej Polski pozwala nam działać ze zwiększoną efektywnością. Oprócz tego, że wyróżnia nas skuteczność i precyzja działania, naszym priorytetem jest także pełna dyskrecja. Pragniemy być godną zaufania agencją detektywistyczną, która przestrzega tajemnic powierzonych sekretów i problemów. W tej kwestii nie zawodzimy nigdy. Zapewniamy terminowość oraz korzystne warunki współpracy. Bez względu na wagę problemu, każda sprawa jest rozwiązywana z najwyższą starannością.
  • Ogólnopolski zasięg
    Nie działamy jak typowe agencje detektywistyczne w Polsce. To, co wyróżnia nas od innych biur jest przede wszystkim fakt, że świadczymy usługi bez jakichkolwiek ograniczeń terytorialnych. Najczęściej, nasze biuro detektywistyczne działa w takich miastach, jak Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Zielona Góra, Warszawa, Kalisz, Włocławek, Konin, Gorzów Wlkp., Inowrocław, Leszno, Gniezno, Ostrów Wlkp., Piła oraz w okolicach tych miast. Jesteśmy jednak do Państwa pełnej dyspozycji również w każdej innej części kraju. Detektywi z biura Sławomira Asta z przyjemnością udadzą się poza Poznań, aby zaproponować Państwu konkretne rozwiązanie niepokojącej Was sprawy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z kompleksowym zakresem naszych usług. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prowadzonej działalności detektywistycznej znajdują się w kategorii Oferta. W przypadku jakichkolwiek pytań, a także w sytuacji podjęcia decyzji o współpracy z naszym biurem detektywistycznym, prosimy o kontakt.

Wybierając biuro detektywistyczne Sławomira Asta możecie być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby powierzone zlecenia były zrealizowane możliwie najszybciej i co najważniejsze, w sposób maksymalnie Państwa satysfakcjonujący. Zapraszamy do współpracy.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

SŁAWOMIR AST - Prywatny detektyw

ul. Przemysłowa 46A lok. 51

61-541 POZNAŃ

tel./fax: 61 8 255 355

kom: 668 935 147