Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast ul. Przemysłowa 46A lok. 51Poznań 61-541 — tel./fax: 61 8 255 355 — kom: 668 935 147

Usługi detektywistyczne w Poznaniu

Oferujemy kompleksowe usługi detektywistyczne. Swoją codzienną pracą udowadniamy, że Poznań jest miastem, w którym odnajdą Państwo profesjonalną pomoc detektywa, działającego sumiennie i rzetelnie.

Sławomir Ast jest licencjonowanym detektywem, który ukończył Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu. Jest on także absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie studiował resocjalizację. Praca na stanowisku oficera w CBŚ Komendy Głównej Policji oraz udział w licznych szkoleniach krajowych i międzynarodowych pozwoliły detektywowi pozyskać gruntowną wiedzę, zarówno teoretyczną, jak i praktyczną w zakresie zwalczania przestępczości zorganizowanej oraz ekonomicznej.

Solidne przygotowanie zawodowe oraz wieloletnie doświadczenie przekładają się bezpośrednio na pełen profesjonalizm w pracy oraz najwyższą jakość świadczonych usług detektywistycznych.

Biuro Detektywistyczne Sławomira Asta tworzą ambitni specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki temu, każdy Klient może mieć pewność, że powierzone zadanie zostanie zrealizowane rzetelnie, starannie oraz z pełnym zaangażowaniem.

Poznańska agencja detektywistyczna cieszy się zaufaniem szerokiego grona Klientów. Pozytywne opinie od zleceniodawców są dowodem wiarygodności oraz wysokiego poziomu realizacji usług.

Usługi detektywistyczne – Poznań. Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności Sławomira Asta oraz współpracujących z nim detektywów.

Jedną ze specjalności biura detektywistycznego są sprawy cywilne. Prowadzone przez nas działania obejmują swym zakresem prawo cywilne, rodzinne, opiekuńcze, pracy, a także wszelkie inne sprawy wynikające z kodeksu postępowania cywilnego. Zajmujemy się m.in. obserwacją osób, ujawnianiem majątku, gromadzeniem dowodów w sprawie rozwodowej, poszukiwaniem osób zaginionych lub tych, które się ukrywają.

Naszą domeną jest również wywiad gospodarczy. Weryfikujemy lojalność pracowników, ustalamy wiarygodność handlową kontrahentów, kompletujemy informacje na temat aktualnej sytuacji finansowej oraz przeszłości biznesowej osób fizycznych oraz prawnych, ustalamy miejsce pobytu nieuczciwego kontrahenta, sprawdzamy wiarygodność kredytową przedsiębiorców oraz konsumentów, a także wykonujemy szereg innego rodzaju zadań, które są charakterystyczne dla wywiadu gospodarczego. Prowadzimy wywiad zarówno dla osób prowadzących działalność biznesową, jak i klientów prywatnych.

Oprócz spraw cywilnych i gospodarczych, zajmujemy się również specjalistycznym doradztwem. Udzielamy indywidualnych porad zawodowych, które są odpowiedzią m.in. na pytania typu: W jaki sposób odnaleźć przodków? Jak wykryć urządzenia podsłuchowe w mieszkaniu, biurze, samochodzie?

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną charakterystyką naszych usług. Szczegółowe informacje znajdują się w panelu Oferta. Jeżeli wśród wymienionych czynności nie odnajdziecie Państwo konkretnie interesującej Państwa sprawy, prosimy o kontakt. Podejmujemy się wszelkich nietypowych zleceń. Przedstawcie nam swój problem, a obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby móc odpowiedzieć na Państwa potrzeby.

Głównym terenem, na którym świadczymy usługi detektywistyczne jest Poznań oraz inne miasta Wielkopolski. Z przyjemnością podejmujemy się zleceń również w każdym pozostałym zakątku Polski.

Warunkiem podjęcia współpracy z Biurem Detektywistycznym Sławomira Asta jest podpisanie umowy, która zawiera szczegółowy wykaz planowanych czynności z zakresu prowadzonej przez nas działalności. Wraz z zakończeniem zlecenia Klient otrzymuje od nas pisemne sprawozdanie z przeprowadzonych czynności oraz kompleksową dokumentację (zdjęcia, nagrania audio oraz video).

Aby zapewnić Państwo maksymalną efektywność prowadzonych przez nas spraw, współpracujemy z kancelariami adwokackimi, biurami prawnymi, Policją oraz detektywami z całego kraju. Działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

SŁAWOMIR AST - Prywatny detektyw

ul. Przemysłowa 46A lok. 51

61-541 POZNAŃ

tel./fax: 61 8 255 355

kom: 668 935 147