Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast ul. Przemysłowa 46A lok. 51Poznań 61-541 — tel./fax: 61 8 255 355 — kom: 668 935 147

Wykrywanie podsłuchów i urządzeń szpiegowskich

Prywatny detektyw Sławomir Ast, współdziałający z kancelariami prawnymi i Policją, oferuje kompleksowe usługi detektywistyczne z zakresu wykrywania podsłuchów. Lokalizacja naszego biura to miasto Poznań, ale swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych i klientów firmowych z całej Polski.

Nielegalne podsłuchy stanowią poważne zagrożenie zarówno dla podsłuchiwanych osób, jak również dla przedsiębiorstw, placówek dyplomatycznych i różnego rodzaju instytucji. Zainstalowane pluskwy, nielegalne oprogramowania podsłuchowe, dyktafony oraz inne urządzenia szpiegowskie są w stanie dostarczyć informacji, które mogą prowadzić do skandalu, bankructwa firmy, a nawet do zniweczenia planów politycznych.

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna z Poznania oferuje rzetelne wykrywanie podsłuchów na obszarze całego kraju. Wiemy, jak skutecznie wykryć urządzenie podsłuchowe
w biurze, domu, telefonie oraz w samochodzie. Dysponujemy wysokiej klasy korelatorami akustycznymi i detektorami złącz nieliniowych, które pozwalają nam na sprawne eliminowanie nawet zaawansowanych technologicznie pluskw, podsłuchów, dyktafonów i kamer szpiegowskich.

W ramach usługi wykrywania podsłuchów wszystkim naszym klientom proponujemy:

  • sprawdzanie przestrzeni urządzeniami akustycznymi,
  • kontrolę sieci prądowej oraz innych kanałów informacji pod kątem podsłuchu,
  • sprawdzanie urządzeń sieci telefonicznej,
  • weryfikację samochodów pod kątem istnienia podsłuchów GSM,
  • sprawdzanie telefonów komórkowych pod kątem oprogramowania podsłuchowego.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

SŁAWOMIR AST - Prywatny detektyw

ul. Przemysłowa 46A lok. 51

61-541 POZNAŃ

tel./fax: 61 8 255 355

kom: 668 935 147