Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast ul. Przemysłowa 46A lok. 51Poznań 61-541 — tel./fax: 61 8 255 355 — kom: 668 935 147

Profesjonalna oferta dla firm i instytucji

Biuro detektywistyczne – Poznań

Siedzibą Biura Detektywistycznego Sławomir AST jest Poznań, niemniej nasze usługi obejmują również Bydgoszcz, Gorzów Wlkp., Piłę, Toruń Zieloną Górę i inne lokalizacje. Swoją ofertę kierujemy do klientów z całej Polski. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należą starannością, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług i skuteczność naszych działań. Gwarantujemy pełną dyskrecję i profesjonalizm.

Założycielem i właścicielem jest Sławomir Ast – licencjonowany prywatny detektyw posiadający wysokie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu czynności detektywistycznych. Nasza firma współpracuje z Policją, innymi instytucjami oraz wieloma profesjonalnymi prywatnymi detektywami na terenie całego kraju.

Niezależnie od lokalizacji, posiadamy wielu zadowolonych klientów, których satysfakcja jest najlepszym dowodem na nasz profesjonalizm i rzetelność. W przypadku pytań prosimy o kontakt – chętnie dostarczymy wszelkich niezbędnych informacji oraz udzielimy fachowego doradztwa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

SŁAWOMIR AST - Prywatny detektyw

ul. Przemysłowa 46A lok. 51

61-541 POZNAŃ

tel./fax: 61 8 255 355

kom: 668 935 147